Idealny poczęstunek dla klientów i pracowników firm – krówki z nadrukiem

Krówki z nadrukiem

Krówki z nadrukiem

Każdego dnia siedzibę Twojej firmy odwiedza mnóstwo osób. Pracownicy, klienci, a także współpracownicy to tylko nieliczni z tych, którzy przekraczają próg biura. Warto zadbać o odpowiedni wygląd siedziby. To, jak zaprojektowane jest wnętrze, świadczy również o Tobie, jako właścicielu firmy. Postaw na proste i zarazem nowoczesne aranżację, które będą posiadały chociaż kilka spójnych elementów. Zadbaj także o atmosferę wewnątrz firmy. Kłótnie i nieporozumienia między pracownikami należy od razu wyjaśniać. Pamiętaj także o miłym przyjęciu osób, które starają się o pracę w Twojej firmie.

Poczekalnia dla przyszłych pracowników

Pokój, w którym odbywają się spotkania z klientami, współpracownikami oraz przyszłymi pracownikami firmy, musi być wyposażony w wygodne fotele oraz duży stół. Zadbaj także o miły akcent w postaci poczęstunku. W tej roli znakomicie sprawdzą się krówki z nadrukiem nazwy firmy. Na stole powinny znaleźć się szklanki, a także niegazowana woda mineralna. Wnętrze pokoju można ozdobić kwiatami. Pamiętaj, że pokój powinien posiadać klimatyzację, która zapewni Tobie oraz pracownikom odpowiednie warunki do pracy w sezonie letnim. Ściany pomieszczenia mogą zostać udekorowane dyplomami i wyróżnieniami, które firma otrzymała.

Poczęstunek na firmowych imprezach

Imprezy integracyjne, a także firmowe pikniki lub koncerty powinny zostać bardzo dobrze zaplanowane. Sporządź listę gości oraz menu. Na stole musi znaleźć się przede wszystkim dobrej jakości alkohol oraz przekąski i przynajmniej jedno ciepłe danie. Możesz także poprosić obsługę imprezy, aby goście mogli poczęstować się firmowymi słodyczami. Cukierki i krówki z nadrukiem logo firmy, a także kruche ciasteczka znakomicie sprawdzą się w roli przekąsek.

Dodatek do zamówień

Jeśli Twoja firma wysyła próbki swoich produktów do stałych klientów lub współpracowników, możecie dołączyć do paczek słodycze z logo marki, które są znakomitą reklamą Twojej działalności. Wybierz czekoladki, lizaki lub krówki z nadrukiem i zamów ich odpowiednią ilość. Klienci na pewno ucieszą się z niespodziewanego drobnego upominku.

Tagi: , , ,

© 2016 - 2019 Porady Ekspertów