Breloki reklamowe dla kobiet i mężczyzn

Breloki reklamowe

Breloki reklamowe

Breloki są ozdobą nie tylko kluczy. Upiększają zegarki, paski, bransoletki. Dzieci uwielbiają zawieszać je na plecaku i używać do różnego rodzaju zabaw. Jednak ich podstawową funkcją jest identyfikowanie kluczy. Bo w piwnicy, w której panuje półmrok, trudno bez breloczka odnaleźć właściwy klucz. A rano, śpiesząc się do pracy, nie ma przecież czasu na testowanie, który klucz jest do garażu, a który do służbowej szafki. Klucz z breloczkiem trudniej zgubić. Klucze, spadając na ziemię, zrobią większy hałas, kiedy będą miały zawieszony masywny brelok. Jak widać, bez breloczków nie możemy żyć. Moc wzorów i kolorów zachwyca, bo który z nich wybrać? Kluczem niech będzie płeć…

Kobiecy wdzięk

Kobieta lubi dawać sobie prezenty. Breloki reklamowe są zatem dobrą okazją, by wręczyć sobie coś miłego. Brelok ze zdjęciem, imieniem, pseudonimem, datą urodzenia. Każdy z nich może być wykonany specjalnie dla Ciebie.

A może coś na szczęście? Czterolistna koniczynka, słonik z uniesioną trąbką, posrebrzana podkowa, kominiarz. Taki breloczek może być naszym amuletem.

Dla miłośniczek zwierząt producenci breloków przygotowali mnóstwo kotków, piesków, koników i wiele innych ssaków. Taki misio przy kluczach będzie wyglądał niezwykle sympatycznie.

Męski charakter

Panom praktycznym z pewnością przydadzą się praktyczne breloki reklamowe. Scyzoryk, kompas, otwieracz do butelek, zapalniczka – te wszystkie urządzenia znajdują się w brelokach reklamowych. Ich zaletą jest to, że są z nami w każdym miejscu i w każdej niespodziewanej sytuacji.

Dla panów kochających gadżety nie zabraknie efektownych breloków. Gitara, rower, luksusowe auto, rewolwer – to wszystko może być doczepione do Twoich kluczy. Męskie i błyskotliwe breloki reklamowe zaczarują niejedną…panią.

Brelok to „urodziwy” drobiazg, którym możemy obdarować nie tylko siebie. Zapakowany w eleganckie pudełko staje się gustownym upominkiem na każdą okazję. Wzruszająca dedykacja na breloku może okazać się kluczem do czyjegoś serca…

Tagi: , , , ,

© 2016 - 2019 Porady Ekspertów